Bee Brilliant Blast

Bulmaca Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 210,1 MB
  • Sürüm 1.12.0
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Tactile
Arı dünyası üzerine kurulan Bee Brilliant Blast mobil oyununu iOS akıllı cep telefonunuza ya da tabletinize ücret ödemeden indirebilirsiniz.

Bee Brilliant Blast, rengarenk arı dünyası üzerine kurulmuş olan heyecan verici bir bulamaca oyunudur. Oyunda yer almak isterseniz iOS  akıllı cep telefonunuza ya da tabletinize indirebilirsiniz. Akıllı cep telefonunuza sıkılmadan oyun oynamak isterseniz Bee Brilliant Blast oyununda kaliteli bir deneyim yaşamaya hazır olun. Maceraya başlayın. 

Bebek arıların vızıltıları arasında macera dolu anlar yaşarken zorlu bulmacaların cevabını bulun. Arıları temizleyin, istenilen görevleri başarı ile sonuçlandırın ve puan toplayıp bir sonraki oyun seviyesine geçmeye hak kazanın. Dinamik oyun yapısı sayesinde her yaştan oyuncuya hitap eden bir oyun olması sebebiyle oyuncuların dikkatini çekmeyi başarmıştır. Kazanmak için dikkatli ve hızlı davranmanız gerekiyor. 

Rengarenk bir dünya içerisinde göz kamaştırıcı bir oyun deneyimi yaşamak için sizde Bee Brilliant Blast mobil oyununda ücret ödemeden yer alabilir ve arıları kontrol ederek macera yaşayabilirsiniz. Çalışkan çılgın arılar, bebek arılar, dans eden ve müzik yapan arılar eşliğinde eğlenceli bulmacaların keyfini çıkartın. 

Güçlü kombinasyonlar yaparak oyunda başarılı hamleler yapabilirsiniz. Kontrolleri kolay ve eğlencesi bol bir oyun olan Bee Brilliant Blast ile kendinize sıkılmadan vakit armağan edebilirsiniz. Işıltıdan gözlerinizi alamayacağınız bir deneyim için oyundaki yerinizi alın. 

 

Bee Brilliant Blast indir